Please Note: Blog posts are not selected, edited or screened by Seeking Alpha editors.

2014 M. Gruodžio 11 D. Biržos Apžvalga

Ketvirtadienį investuotojai biržoje pasižymėjo ypatingu aktyvumu. Vien Olympic Entertainment Group akcijomis suprekiauta tiek, kiek dažnai nebūna dienos apyvartos per visas tris biržas. O bendra apyvarta siekė pusantro milijono eurų. Neregėtas, negirdėtas dalykas mūsuose.
Svarbiausia, ir lietuviškos akcijos neatsiliko estams likvidumu. Iš lietuviškų pasižymėjo Apranga ir City Service akcijos.
Bendros nuotaikos rinkose neaiškios. Žaliavo tik Vilniaus indeksas. Visi kiti krito. O akcijų kritusių ir kilusių kainų balansas apylygis.


1 pav. AB "INVL Technology" pateikia gautą pranešimą apie vadovų sandorius. Invalda pirko 139 akcijas.

Investicijų į technologijų verslus AB „INVL Technology" informuoja, kad baigus į akcinę bendrovę pertvarkomos BAIP grupės naujos akcijų emisijos platinimą, „INVL Technology" valdoma BAIP grupės akcijų dalis sumažėjo nuo 80 proc. iki 65,65 proc.
Kaip skelbta 2014 m. lapkričio 27 d., pagal pasirašytą „INVL Technology" ir BAIP grupės akcininkų sutartį, naują BAIP grupės emisiją už 1,71 mln. litų (0,5 mln. EUR) išpirko BAIP grupės akcininkai.
„INVL Technology" bei BAIP grupė planuoja susijungti, o 2015 m. išleisti ne mažesnę kaip 10 mln. EUR naują akcijų emisiją, skirtą investicijoms į kitas IT įmones.


2 pav. AB "INVL Baltic Real Estate" pateikia gautą pranešimą apie vadovų sandorius. Invalda pirko 1,371 akcijas.

3 pav. AB „Vilkyškių pieninė" gavo pranešimą apie emitento vadovo sandorius dėl emitento vertybinių popierių. R.Jancevičius pirko 19,000 akcijų.
Šiandien kaina pakilo su gap'u ir pritraukė pardavėjus.


4 pav. Olympic Entertainment Group akcijų kaina laisvajame kritime.


5 pav. Tallink Grupp akcijų kaina žengia į korekciją su augančia apyvarta.


6 pav. City Service pozicijoje suveikė pirkimo signalas su padidėjusia apyvarta. Pildymosi signalas @1.78.


7 pav. Panevėžio statybos tresto akcijų kaina ieško naujo dugno. Pirkti rizikinga.

8 pav. Lietuvos dujų pozicijoje suveikė pardavimo signalas.