Please Note: Blog posts are not selected, edited or screened by Seeking Alpha editors.

2015 M. Vasario 9 D. Biržos Apžvalga

Pirmadienį sesijos metu nesulaukėme jokių įdomių naujienų. Po prekybos apie pasikeitimus valdyme pranešė Alita ir Lietuvos dujos.
Prekiauta labai aktyviai. Tallink Grupp it Olympic Entertainment Group akcijos pasiėmė beveik visą šios dienos apyvartą. Jų akcijų kaina kilo daugiau nei 1%.
Vilniaus akcijos, deja, tokiu optimizmu šiandien pasigirti negalėjo. Kai visi indeksai žaliavo, OMXV indeksas krito 0.04%.


1 pav. Įmonių grupė „ALITA", AB praneša, kad 2015 m. vasario 9 d. Bendrovės valdyba priėmė sprendimą nuo 2015 m. vasario 9 d. imtinai atšaukti Bendrovės generalinį direktorių Vaida Mickų. Naujuoju Bendrovės generaliniu direktoriumi nuo 2015 m. vasario 10 d. išrinktas Česlovas Matulevičius.
Bendrovės stebėtojų tarybos pirmininku 2015 m. vasario 6 d. stebėtojų tarybos posėdyje išrinktas Raimondas Kurlianskis.


2 pav. AB „Lietuvos dujos" 2015 m. vasario 9 d. įvykusiame stebėtojų tarybos posėdyje iki veikiančios valdybos kadencijos pabaigos išrinktas naujas įmonės valdybos narys. Juo tapo Dalius Svetulevičius, iki šiol dirbęs „Lietuvos dujų" Operatyvinio valdymo departamento vadovu.
Valdybos narys Dalius Svetulevičius taip pat eis įmonės Dujų tinklo tarnybos direktoriaus pareigas.
„Svarbiausias mano tikslas - užtikrinti, kad gamtinės dujos vartotojams būtų tiekiamos saugiai, patikimai ir nepertraukiamai. Prižiūrime beveik aštuonis su puse tūkstančių kilometrų skirstomųjų dujotiekių visoje Lietuvoje. Nors įmonės valdoma dujų skirstymo infrastruktūra yra gerai išvystyta, ją reikia nuolat atnaujinti, investuoti į naujų dujotiekių tiesimą, kad galėtume ir toliau teikti aukštos kokybės paslaugas esamiems ir būsimiems vartotojams", - sako Dalius Svetulevičius.
Šešiolika metų „Lietuvos dujose" dirbantis Dalius Svetulevičius Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultete yra įgijęs Vadybos ir verslo administravimo magistro laipsnį ir baigęs Matavimų inžinerijos magistro studijas Kauno technologijos universitete.
„Džiaugiuosi, kad prie valdybos prisijungė ilgametis „Lietuvos dujų" darbuotojas, savo srities profesionalas, išmanantis didžiausią įmonės valdomą turtą - skirstomųjų dujotiekių sistemas. Mūsų tinklas yra būtinoji sąlyga, kad vartotojai į savo namus ar verslo objektus gautų dujas, todėl tinklo priežiūra ir jo kokybės palaikymas yra kasdienis įmonės uždavinys. Dirbdamas čia jau įsitikinau naujojo valdybos nario Daliaus Svetulevičiaus kompetencija ir gebėjimu ne tik spręsti problemas, bet ir pasiūlyti naujovių, galinčių ženkliai prisidėti prie įmonės veiklos modernizavimo", - sako „Lietuvos dujų" valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Liudas Liutkevičius.
Nuo 2015 m. vasario 9 d. „Lietuvos dujų" valdybą sudaro valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Liudas Liutkevičius, Paslaugų ir plėtros tarnybos direktorius Nemunas Biknius, Finansų ir iždo tarnybos direktorė Giedrė Glinskienė ir Organizacijos vystymo tarnybos direktorė Valentina Birulienė ir Dujų tinklo tarnybos direktorius Dalius Svetulevičius.
Pirkimo signalas @0.641.


3 pav. Tallink Grupp pildymosi signalas @0.809.


4 pav. Olympic Entertainment Group pozicijoje suveikė pildymosi signalas.


5 pav. Merko Ehitus pildymosi signalas @8.21.

6 pav. Linas Agro Group pildymosi signalas @0.711.