Please Note: Blog posts are not selected, edited or screened by Seeking Alpha editors.

Kriptorinkų ApžValga 2019-04-02. Kada Bitcoin Nukris Iš MėNulio?

Summary

Bitcoin,.

Kriptovaliuta,.

Crypto.

NEOUSD,.

To The Moon.

Šįryt kriptorinkų dalyviai buvo maloniai nustebinti, atradę, kad bitcoin per trumpą laiką, vos 2 valandas padarė 20+% prieaugį ir pramušė $5 000 lygį. Šiuo metu kaina jau lygiai taip pat stipriai koreguojasi ir bandom surasti atsakymus ir staiga iškilusius klausimus: kiek dar kils, kiek žemai kris, kaip greitai kils/kris?

O tuo tarpu vakar “apsireiškė” Satoshi Nakamoto, nusodino vieną, juo pasivadinančiu, bičą ir pažadėjo su visais susitikti, kai bus iškastas paskutinis bitcoinas.

Štai toks gražus #B1 pokštas. O gal visai ir ne pokštas?

Šaltinis: coinspot.io

Iš įdomesnių vakarykščių pasisakymų radau šitą. Jei ne šios dienos kainų kilimas, tokius reiktų apeiti šonu.

Emin Gün Sirer

@el33th4xor

· Mar 28, 2019

Replying to @el33th4xor

On a side note, this is why the SEC has all those regulations: to protect people from their own stupidity. It makes no sense to rail against government regulation while treating crypto as a cult in heavily censored forums where people are actively misled.

Emin Gün Sirer

@el33th4xor

Crypto winter will end. We reached $700B with inherently unscalable technologies. We will surpass $1T when we figure out how to scale, how to build non-custodial solutions, how to layer apps that people want to use and that bring net positive outcomes to society.

124

4:02 PM - Mar 28, 2019

Twitter Ads info and privacy

41 people are talking about this

Kol kas kriptorinkos kapitalizacija vos $160+ mlrd. Tai iki trilijono dar skristi ir skristi. Bet kartais optimizmas rinkoje būna geriausias kuras raketai trumpuoju laikotarpiu.

Kapitalizacija kinta neįtikitinai greitai

Mano asmeninis jausmas optimizmo įgavo po EOS kainos spurto. Kai EOS kovo 27 d. pakilo 14.15%, atrodė, kad rinkoje kažkas vyksta ir reikia laukti kitų valiutų kilimo. Sulaukėme.

Yra naujiena, kad JAV SEC leido steigti bitcoin ETF’us, bet tai labiau panašu į #B1 dienos pokštą, nes pačiame SEC puslapyje tokios informacijos neradau.

Yoni Assia

@yoniassia

This seems like the only reason for the Bitcoin Jump to $5000 today, maybe people didn’t read the entire article ...“Clayton himself has remained publicly silent on the matter so far, save for four astounding words: “happy April Fool’s Day.”” https://www.financemagnates.com/cryptocurrency/news/sec-drops-the-bomb-approves-bitcoin-etfs-markets-skyrocket/ …

16

8:39 AM - Apr 2, 2019

Twitter Ads info and privacy

SEC Drops the Bomb: Approves Bitcoin ETFs, Markets Skyrocket

VanEck and Bitwise will be launching Bitcoin ETFs early next month following an emergency meeting the SEC held Saturday.

financemagnates.com

See Yoni Assia's other Tweets

Bet va šitas daiktas bitcoin populiarumą padidinti ir kainą užkelti gali daug labiau nei SEC sprendimas.

Bitinfocharts.com kol kas nerodo kažkokių esminių pasikeitimų bitcoin fundamentikoje. Bet klausimas ar čia šuo pakastas, ar čia ką pamatysime?

Kol kas vaizdas toks, kad optimizmas ir pinigai kaupėsi vienoje vietoje, kol galiausiai ėmė ir pratrūko. Pagal laiką, tie pinigai kaupėsi kažkur Azijoje.

Na, tikimės, kad ilgainiui sužinosime, kas čia buvo…

Grafikai

Na, pasižiūrim grafikus ir jais pasidžiaugiam. Nors kol pabaigsim, rinkoje gali situacija pasikeisti. Šiandien volatility labai didelis. Beje, tai svarbi priežastis, dėl kurios SEC nepatvirtina bitcoin ETF’ų. Po šios dienos dar ilgai nepatvirtins.

BTCUSD pozicijoje pildymosi signalas suveikė. Ką suveikė… Nunešė visus stogus ir vienam tokiam McAfee suteikė daug vilčių. O dabar žiūrėsime ar Fibonacci 0.786 taps stipriu palaikymu, kaip anksčiau ir aptarinėjom. Stopą keliam iki @4111.

BTCUSD

ETHUSD pozicijoje stopą keliam iki @140.99.

ETHUSD

LTCUSD pozicijoje suveikė pildymosi signalas. Stopą keliam iki @58.03.

LTCUSD

EOSUSD pozicijoje suveikė pirkimo orderis. Stopas @4.0512.

EOSUSD

NEOUSD pozicijoje stopą keliam iki @9.75.

NEOUSD

IOTUSD pozicijoje suveikė pirkimo signalas. Stopas @0.3090.

IOTUSD

Pagaliau ir XRPUSD pozicijoje suveikė pirkimo signalas… Stopas @0.31589.

XRPUSD

Disclosure: I am/we are long BTC-USD.