Please Note: Blog posts are not selected, edited or screened by Seeking Alpha editors.

Kriptovaliutos Ir P2P Kriptorinkų ApžValga 2019-06-13. JūS Manote, Kad Turite Tikrų Bitcoin’ų? NebūKite NaivūS…

Summary

Bitcoin.

crypto.

ethereum.

litecoin.

ripple.

Tikri bitcoin’ai atsirado Mikronezijos Japos saloje prieš kelis tūkstančius metų. Tai dideli akmeniniai apskritimai su skyle per vidurį. Kokia jų funkcija, niekas realiai taip ir nežino. O va Oregono universiteto tyrėjai mano, kad tai pirmykštė atsiskaitymo priemonė, iš kurios įkvėpimo ir sėmėsi Satoshi Nakamoto, kurdamas bitcoin. Praktiškai nukopijavo.

Tyrėjai rėmėsi salos legendomis ir padavimai, rastais artefaktais ir sudarė tų ratų “whitepaper“. Esmė ta, kad akmeniniai dideli ratai visiškai netinkami atsiskaitymams.

Tačiau jų pačių tam ir nenaudojo. Buvo paprasčiausias sąrašas, kas kiek turi. Kokios transakcijos vyksta. Tai savotiškas paskirstytasis rejestras arba blokų grandinė (blockchain).

Tokiu atveju, atsiskaitymas nereikėjo fizinės “monetos”, net nereikėjo banko. Juk viskas skaidriai ir tvarkingai fiksuojama “”blokchaine”.

Rai akmenysŠaltinis: Coinspot.io

Tai bitcoin nenumirs niekada, net jei visur išjungtume elektrą Gerai sako, kad nauja, tai pamiršta sena. Panašiai yra su visais civilizacijos produktais.

Žodžiu, nieko naujo po Saule. Žmonės visada buvo godūs ir šio jausmo vedami sukūrė visokio tipo biržas, kad labai nedirbant, būtų galima daug užsidirbti.

Va čia mes ir susitikome. Tik vis tiek savotišką disklaimerį dėkime: birža ar ne birža, bet vis tiek jokio pelno nebūna be darbo. Norite pelno – kažką dirbate. Kitaip nebūna. Kitaip turite reikalų su lochotronu.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje bandymo bandymas #3. Kaina šokinėja ant Fibonacci 0.618 linijos kaip teniso kamuoliukas. Klausimas: tai gęstantys svyravimai ar potencijos kaupimas skrydžiui į Marsą ir Mėnulį “as par of it”?

Žodžiu, čia dar nieko nekeičiam…

BTCUSD

ETHUSD pozicijoje yra pasipriešinimas, yra palaikymas… Laukiam.

RTHUSD

LTCUSD pozicija kilimas šiuo metu baigėsi. Uždėtas stiprus stogas. Stopą paliekam ten pat.

LTGUSD

EOSUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

EOSUSD

NEOUSD pozicijoje kaina pasuko į kitą pusę. Vieną pirkimo signalą sąmoningai praleidome. Laukiam.

NEOUSD

IOTUSD pozicijoje laukiam.

IOTUSD

XRPUSD pozicija irgi laukiam

XRPUSD

Disclosure: I am/we are long BTC-USD.