Entering text into the input field will update the search result below

Kriptorinkų ApžValga 2019-09-19. UžSičIaupk, Karlai!

Nojus profile picture
Nojus's Blog
101 Followers
Please Note: Blog posts are not selected, edited or screened by Seeking Alpha editors.

Summary

  • Bitcoin.
  • Crypto.
  • Blockchain.
  • Ethereum.
  • Ripple.

Jei nežinai ką sakyti, patylėk ir nelįsk į jokį eterį. Kliedėjimus palik man: aš turiu savo blogą ir man tai puikiai sekasi. O tu nieko nenusimanai nei apie rinkas, nei apie finansus, nei apie tavo garbinamą bitcoiną. Gyvenk savo fantazijų pasaulyje ir nekišk nosies lauk.

Nekoreliuoja bitcoin kaina su pasaulinėmis finansų rinkomis. Čia veikia savi dėsniai. O kokie tie dėsniai – niekas nežino. Kas turi daugiau BTC, to ir dėsniai, gal?

Ir kainos konsolidacija nebūtinai reiškia, kad kaina kils. Lygiai taip pat kaina gali ir kristi. Kaip technikas technikui sakau tau, bro, kad konsoliduojamasi prieš judėjimą bet kokia kryptimi. Bet šios dienos BTC kritimas dar nėra išėjimas ir konsolidacijos ribų, tai panikuoti neverta. OK, kol kas neverta.

Prieš vakarykštį FED FOMC sprendimą sumažinti bazines palūkanas antrą kartą šiais metais buvo pilna kalbų, kad tai bus krūtai gerai bitcoin kainai ir ji vėl pakils iki $20 000. Pakils, bet ne dėl to.

Nes nekilo ne su lūkesčiais, kai visi apie tai kliedėjo, nekilo paskelbus, nekyla dabar. Nekyla nes krenta, Karlai!

O bazines palūkanas vakar sumažino ne tik Federalinis rezervų bankas. Jas sumažino ir Brazilija, Saudo Arabija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Indonezija, Japonija paliko neigiamas palūkanas. O šiandien Anglijos bankas, greičiausiai, paliks istoriškai žemas 0.75% bazines palūkanas. Tik Norvegai kelia palūkanas. Bet tai, bro, jie Mėnulyje su savo pragyvenimo lygiu…

Susiję straipsniai:

Čia ne dolerio problemos, kad galėtumėte pasakoti, jog palūkanų mažinimas yra pasaulinės finansų sistemos krachas. Ir nieko bendra su kriptovaliutų rinka tai neturi. ir dėl vienos paprasčiausios priežasties.

Kriptovaliutos skirtos internetiniams atsiskaitymui, jos centralizuotos, todėl absoliučiai nepriklausomos nuo centrinių bankų vykdomos politikos.

O altcoinams tai gali būti ir į naudą. Nes daugumoje atveju alkoinai yra blockchaininiai verslai ir pinigų politikos palengvinimas jiems, kaip ir bet kuriam kitam verslui, yra labai į naudą.

Jūs pamiršote, kad bitcoin su altcoinais dar ne Mėnulyje. O čia Žemėje, kur rinkose viešpatauja Godumas ir Baimė – mus nuolat lydintys palydovai.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje, žinoma, niekas nesikeičia. Stopą laikėme toliau, bet kaina priartėjo. OK, laukiam, kas čia bus…

BTCUSD

ETHUSD pozicijoje stopą keliam iki @196.59.

ETHUSD

LTCUSD pozicijoje dar vis formuojasi pirkimo signalai.

LTCUSD

EOSUSD pozicijoje stopą keliam iki @3.6231.

EOSUSD

NEOUSD pozicijos 4H grafike turime pirkimo signalą @10.39 ir pardavimo @9.29.

NEOUSD

IOTUSD pozicijoje kilimas nebuvo pagautas ir išnaudotas. Bet, panašu, kad rinka suteiks naujų galimybių.

IOTUSD

XRPUSD pozicijoje kilimas nebuvo pagautas ir išnaudotas. Bet, panašu, kad rinka suteiks naujų galimybių.

XRPUSD

Seeking Alpha's Disclosure: Past performance is no guarantee of future results. No recommendation or advice is being given as to whether any investment is suitable for a particular investor. Any views or opinions expressed above may not reflect those of Seeking Alpha as a whole. Seeking Alpha is not a licensed securities dealer, broker or US investment adviser or investment bank. Our analysts are third party authors that include both professional investors and individual investors who may not be licensed or certified by any institute or regulatory body.

Recommended For You

To ensure this doesn’t happen in the future, please enable Javascript and cookies in your browser.
Is this happening to you frequently? Please report it on our feedback forum.
If you have an ad-blocker enabled you may be blocked from proceeding. Please disable your ad-blocker and refresh.