Please Note: Blog posts are not selected, edited or screened by Seeking Alpha editors.

Kriptorinkų ApžValga 2019-09-26. Nusiramink, Karlai, Viskas Tiesiog Puiku!

|About: Bitcoin USD (BTC-USD), Includes: ETH-USD
Summary

bitcoin.

crypto.

ethereum.

litecoun.

blockchain.

Pagaliau, pagaliau rinka pajudėjo ir miręs bitcoin vėl parodė gyvybės ženklus. Mes vėl įsijungėm kompiuterį: nu gi, atsirado darbelio, reikia stopus kilnoti. O ir šiaip įdomu, kad visokio plauko analitikai apie gyvą bitcoiną kalba. Karlai, juk tai nuostabu!

Ne tik kriptoanalitikai mus “gąsdina”, kad yra GRĖSMĖ, jog bitcoin nukris, litecoin nukris. Kitose rinkose ta pati istorija: “grėsmė”, kad svaras kris, akcijos kris ir t.t.

Visų pirma, jei tau kas nors nukrito, tai pasilenk ir pasikelk arba viagros išgerk, bet nedrumsk vandens. Visų antra, krenta kainos! Ir tame nėra jokios grėsmės!

Ačiū Dievui, kad kainos krenta! Privalumų čia begalės visose rinkose: nesipučia burbulai ir tai parodo rinkos sveikumą, galimybė pirkti investicinius instrumentus su nuolaida, ilgalaikio investavimo požiūriu, tai padidina investicijos pajamingumą.

Kur čia tos grėsmės??? Karlai, nusikabink makaronus nuo ausų.

Spekuliantams vakar buvo rojus. Ypač arbitražininkams. Sako, kad tarp biržų buvo susidaręs net $600 bitcoin kainos spread’as. Tai dar labiau padidino kainos kritimą. Ir kristi nustojo tik tada. kai kainos biržose daug maž susivienodino.

Jei kažkoks ekspertas sako, kad vakarykštis bitcoin kainos kritimas yra stambių spekuliantų noras pasiimti pelnus po buvusio kainos kilimo, tai jis joks ekspertas, o tik tūpas idiotas.

Arba spekuliantai tūpi. Nuo vasaros vidurio bitcoin kaina nusikoregavo iki $9 945 – Fobonacci 0.50 lygio – o jie nei iki to, nei po to nesugebėjo užsiksuoti savo pelnų? Tai prireikė vieną dieną stambiais sandoriais nelikvidžioje rinkoje numušant kainą pasiimti pelną ir taip jį susimažinant? Kokiu reikia būti idiotu?…

Grafikai

BTCUSD pozicijoje stopą galima palikti, kur yra, galima nuleisti iki @8774.

BTCUSD

ETHUSD pozicijoje sell short signalas @153.78.

ETHUSD

LTCUSD pozicijoje sell short signalas @52.999.

LTCUSD

EOSUSD pozicijoje sell short signalas @2.6999.

EOSUSD

NEOUSD pozicijos 4H grafike stopą leidžiam iki @7.66.

NEOUSD

IOTUSD pozicijoje laukiam signalų.

IOTUSD

XRPUSD pozicijoje sell short signalas @0.23240.

XRPUSD

My Amazon Picks

Anonymous Cryptocurrencies: The rise of bitcoin alternatives that offer true anon…

$6.85

(8)

Blockchain : A Complete Beginner's Guide - Master The Game

$12.99

(4)

Bitcoin For Dummies

$11.45$19.99

(56)

All

Ads by Amazon