Please Note: Blog posts are not selected, edited or screened by Seeking Alpha editors.

Kapitalo Rinkos 2019-10-03. D.Trumpas Varo Dviem Frontais

|About: The Boeing Company (BA), SBUX, Includes: EADSF, MA
Summary

Economics.

Boeing.

Airbus.

Starbucks.

Mastercard.

Pasiteisinus strategijai su kitaicais, Trump’as ruošiasi griebtis europiečių. Nėr čia ko tiems burgeriams atsipalaiduoti. Euras jau tokiame lygyje, kad vos ne legaliu dempingu euro gamintojai užsiima JAV rinkoje. Šitas užpakalių spardytojas taip visko nepaliks…

Jis pažadėjo, jis padarė. Sakė, kad padarys nuolaidas akcijų rinkoje – padarė. Aišku, niekas šiziku labai netiki. Na, bet faktai ant bačkos: Dow Jones indeksas per dvi sesijas nusirito apie 838 punktus.

Ar tai pradžia, ar tai likvidumo patikrinimas prieš eilinį kilimą, dar mes pamatysim, bet nuojauta kužda, kad tai 800 punktų čia niekas nepasibaigs. Investuotojų baimė pareikalaus didesnio užmokesčio.

Ir čia D.Trump pamatė PPO ataskaitą, kad ES subsidijos kompanijai Airbus buvo neteisėtos. Dėl ko JAV kompanija Boeing galėjo patirti nuostolių. Europai gresia piniginės sankcijos iš PPO, o JAV jau paskelbė sąrašą prekių, kurios uždės muitus.

Esant tokiems Muitų karams, TVF mažina pasaulinės ekonomikos augimo prognozę. Sako, šalių ekonomikos sinchroniškai skęsta, nes Muitų karų sukeltoms pasekmėms nėra atsvaro.

Žodžiu, taip grubiai primetus augimo prognozių vidurkius, augsime ne 2.4%, o tik 2.3%. O per dvejerius ateinančius metus recesija pareis su 30% tikimybe. Gi sakėm, kad smagūs laikai pareina. Vaidotas, pasakytų, kad batai…

Žodžiu, nusimato didelės nuolaidos akcijoms, todėl būkite pasiruošę užsipirkti. Na, juk ne kasdien išpardavimai…

Akcijos

Tarpiniai rezultatai kol kas nesikeičia. Naujų pozicijų šioje konkrečiai paimtoje strategijoje neatidarinėjam. Nebent galima pildytis esamas…

Bendra rinkos tendencija:

Dow Jones indeksas

Ir stebim mūsų pagrindinį indeksą Dow Jones Transportation Average. Korekciją jis seniai rodė. Žiūrėsim, koks dabar bus jos gylis.

DJTA

Starbucks pozicijoje stopą leidžiam iki @88.90.

SBUX

Mastercard pozicijoje suveikė sell short signalas. Stopas @273.66.

MA

Forex

EURUSD pozicijoje suveik stopas. Pelnas – 288 punktai.

EURUSD

CHFJPY pozicijoje stopą nuleidžiam iki @107.542.

CHFJPY

USDSEK pozicijoje stopą paliekam dar toje pačioje vietoje.

USDSEK

AUDNZD pozicijoje suveikė pirkimo signalas. Stopas @1.08198.

AUDNZD