Entering text into the input field will update the search result below

Kriptorinkų ApžValga 2020-07-10. Bitcoin Maksimalistai Jungia Atbulinę…

Jul. 10, 2020 4:52 AM ETBitcoin USD (BTC-USD)ETH-USD
Nojus profile picture
Nojus's Blog
101 Followers
Please Note: Blog posts are not selected, edited or screened by Seeking Alpha editors.

Summary

  • bitcoin.
  • crypto.
  • ethereum.
  • trading signals.
  • btcusd.

Prognozėms niekaip nesipildant, maksimalistai jungia atbulinę pavarą. Mike Novogratz jau sako, kad, ai, žinote, auksas jau geriau nei bitcoin ir dabar bitcoin geriau parduoti ir pirkti auksą. O taip dainavo, taip serenadas ir ditirambus giedojo. Dabar beliko tik „bitcoin turi potencialą“. Na, tą mes ir be jo žinome…

Tai dabar mes, protingieji kurmiai, paskaičiuosime ir įvertinsime tokius Maiko pasisakymus. Nuo metų pradžios bitcoin kaina pakilo 27.28%. O nuo birželio 1 d. nukrito -11.77%. Aukso ateities sandorių kaina nuo metų pradžios pakilo 18.58%. O nuo birželio 1 d. kilo 5.15%.

Bitcoin kaina – tai normalūs pokyčiai. Aukso kaina – tai dideli kainos pokyčiai. Kodėl Maikas metų pradžioje mums siūlė pirkti tik bitcoin ir nesiūlė pirkti aukso? Kodėl birželio 1 d. jis mums nepasiūlė parduoti bitcoin ir pirkti auksą? Kodėl siūlo pirkti auksą tada, kai jo kaina, gali būti, augimo potencialą jau išnaudojo?

Tai tik retoriniai klausimai ir atsakymai mums nėra būtini. Aš jau daug metų rinkoje ir tiksliai žinau vieną dalyką: joks, tipo, ekspertas nesiūlo pirkti instrumentų, prieš jų kainos kilimą. Siūlo pirkti tada, kai kaina jau būna pakilusi dviženkliais procentas ir jau metas būna pardavinėti. Tas buvo visada ir bus visada. Ir tai kabliukas lochams ne be jokio jauko. Mūsų skaitytojai nepakimba…

Geresnės naujienos

Londono VP birža į SEDOL (globali duomenų bazė) sąrašus įtraukė per 150 kriptoaktyvų ir suteikė jiems unikalius identifikavimo kodus. Kokie būtent konkretūs aktyvai įtraukti, nėra paskelbta. Kriptovaliutų kodas prasideda XA, kriptoplatformų kodas prasideda XB, skaitmenizuotų vertybinių popierių kodas prasideda XC.

Tiesa, tai dar nėra teisinės bazinės kriptoturtui sukūrimas, tačiau labai geras žingsnis į priekį instituciniams investuotojams pripažinti. Ir net pats Maikas sėdi išsižiojęs, nes jis puikiai supranta, kad atėję instituciniai gali bitcoin kainą ne tik pakelti, bet ir žiauriai numušti.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje ir pamatėme, kad kaina niekur nesiruošia kilti. Stopą dar paliekame ten pat.

BTCUSD

ETHUSD pozicijoje pirkimo stopą dar laikome.

ETHUSD

LTCUSD pozicijoje pirkimo signalas @45.926.

LTCUSD

EOSUSD pozicijoje pirkimo signalas @2.7297.

EOSUSD

NEOUSD pozicijoje kol kas nieko nekeičiam.

NEOUSD

IOTUSD pozicijoje dar laukiam.

IOTUSD

XRPUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

XRPUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d


Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga 2020-03-04. Beliko išprognozuoti milijoną

Seeking Alpha's Disclosure: Past performance is no guarantee of future results. No recommendation or advice is being given as to whether any investment is suitable for a particular investor. Any views or opinions expressed above may not reflect those of Seeking Alpha as a whole. Seeking Alpha is not a licensed securities dealer, broker or US investment adviser or investment bank. Our analysts are third party authors that include both professional investors and individual investors who may not be licensed or certified by any institute or regulatory body.

Recommended For You

To ensure this doesn’t happen in the future, please enable Javascript and cookies in your browser.
Is this happening to you frequently? Please report it on our feedback forum.
If you have an ad-blocker enabled you may be blocked from proceeding. Please disable your ad-blocker and refresh.