Entering text into the input field will update the search result below

Kriptorinkų ApžValga 2020-09-28. Bitcoin Kaina RuošIasi ATH

Sep. 28, 2020 2:11 AM ETBitcoin USD (BTC-USD)ETH-USD
Nojus profile picture
Nojus's Blog
101 Followers
Please Note: Blog posts are not selected, edited or screened by Seeking Alpha editors.

Seeking Alpha Analyst Since 2008

Trader, investor, Blogger

Summary

  • bitcoin.
  • crypto.
  • ethereum.
  • tether.
  • btcusd.

CryptoQuant CEO Ki Young Ju mato ženklus, kad bitcoin kaina ruošiasi pakilti į naujas aukštumas, kaip 2017 metais. Jis šiuos ženklus mato Miner Position Index’e. Ki Young Ju čia įžvelgia sąsają tarp bitcoin kainos ir JAV akcijų rinkų. Anot jo, jei JAV rinkos pratęs savo kritimą, tai bitcoin kaina, be jokių abejonių, pakils į naujas aukštumas. Gal net aukštesnes, nei 2017-2018 metais. Bet čia tas nelemtas „jei„…

Jam antrina Real Vision CEO Raoul Pal ir Bloomberg analitikas Mike McGlone. Pagal juos, bitcoin kaina 2020 metų gale viršys 20 000 USD kainą. OK, jau nedaug beliko laukti. O bitcoin kaina kol kas down trende. Pirkimo šiandien pajamingumas siektų apie 86% per 3 mėn. Niekam nereikia tokio pajamingumo???

Robert Kiyosaki toliau nerimsta. Jam rinkose per daug neaiškumų: ir tas negerai, ir anas blogai ir šiaip viskas chu… eina velniop. Čia ta situacija, kai matome grynai subjektyvų rinkos vertinimą. Jau vien todėl nereikia jo klausyti. Man mokytojas sakė, jei rinkose matai neramumus, tai „ancertainyčius“ yra tiktai tavo galvoje, o su rinkomis visada viskas tvarkoj. Todėl, Robertas pavarė totalų kliedesį:

Rizikos

Weiss agentūros analitikai siūlo investuotojams ir spekuliantams neprasidėti su Tether. Jie mano, kad šito pirmo pagal rinkos dydį stablecoin’o kapitalizacija nėra pilnai padengta fiat’u. Nes niekas, kaip teigia Weiss negali audituoti visų kompanijos sąskaitų, kad patikrintų stablecoin’o sugebėjimą padengti įsipareigojimus:

Agentūra, šiuo atveju, neperspėja apie rizikas, o reklamuoja stablecoin’ą USDC. Tai galima įžvelgti šališkumą analizėje. Antra vertus, ši informacija mums tik primena, kad visada kriptorinkoje susiduriame su rizikomis ir privalome imtis jų suvaldymo priemonių. Štai ir viskas.

***

Kembridžo Alternatyvių finansų centras suskaičiavo, kad pasaulyje jau apie 100 mln. žmonių turi įsigiję kriptovaliutų. Prieš du metus buvo tik 35 mln. Ir jei Žemėje yra apie 8 mlrd. gyventojų, tai kriptovaliutų turėtojai, tame tarpe ir šio tinklapių skaitytojai sudaro vos 1.28% visų gyventojų.

Tai beprotiškai mažas skaičius. Nors visi bitcoin ir crypto aktyvistai skelbia, kad kriptorinka sprendžia visas finansines ir socialines, ir dar kitokias problemas, kriptovaliutos nėra masiškas reiškinys. Net jei atmesime vaikus ir kitus, kurie niekada jau kriptorinka nesinaudos, šiandien mūsų dar yra labai ir labai mažai.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje Fibonacci 0.50 lygio palaikymas kol kas pademonstravo stiprumą. Tik va apyvartos nėra čia didelės, tai tas stiprumas toks labai sąlyginis. Daugiau apyvartų yra pasipriešinime ties 11185, kur ir stovi mūsų pirkimo orderis.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-28. Bitcoin kaina ruošiasi ATH

BTCUSD

ETHUSD pozicijoje lokalus palaikymas susiformavo. Pirkimo signalas toli. Laukiam naujo.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-28. Bitcoin kaina ruošiasi ATH

ETHUSD

LTCUSD pozicijoje laukiam.

LTCUSD

EOSUSD pozicijoje lokalus palaikymas surastas. Laukiam signalų.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-28. Bitcoin kaina ruošiasi ATH

EOSUSD

NEOUSD pozicijoje pirkimo signalas @23.21.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-28. Bitcoin

NEOUSD

IOTUSD pozicijoje stopas dar nesuveikė, bet su tokia tendencija ilgai laukti nereikės.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-28. Bitcoin

IOTUSD

XRPUSD pozicijoje laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-28. Bitcoin

XRPUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga

https://www.aipt.lt/kriptorinku-apzvalga-2020-09-28-bitcoin-kaina-ruosiasi-ath/

Seeking Alpha's Disclosure: Past performance is no guarantee of future results. No recommendation or advice is being given as to whether any investment is suitable for a particular investor. Any views or opinions expressed above may not reflect those of Seeking Alpha as a whole. Seeking Alpha is not a licensed securities dealer, broker or US investment adviser or investment bank. Our analysts are third party authors that include both professional investors and individual investors who may not be licensed or certified by any institute or regulatory body.

Recommended For You

To ensure this doesn’t happen in the future, please enable Javascript and cookies in your browser.
Is this happening to you frequently? Please report it on our feedback forum.
If you have an ad-blocker enabled you may be blocked from proceeding. Please disable your ad-blocker and refresh.