Entering text into the input field will update the search result below

Kriptorinkų ApžValga 2020-09-30. Tikroji Bitcoin Vertė

Sep. 30, 2020 2:50 AM ETBitcoin USD (BTC-USD)ETH-USD
Nojus profile picture
Nojus's Blog
101 Followers
Please Note: Blog posts are not selected, edited or screened by Seeking Alpha editors.

Seeking Alpha Analyst Since 2008

Trader, investor, Blogger

Summary

  • bitcoin.
  • crypto.
  • trading signals.
  • ethereum.
  • money.

Tikroji Bitcoin vertė (Intrinsic value) yra klausimas, kuris kamuoja beveik visus kriptorinkos ir ne tik dalyvius. Tik keletui klausimų nekyla, nes jie įsitikinę, kad bitcoin vertas apskrito nulio, o dar kitiems abejonių nekelia, kad bitcoin vertas milijono ir daugiau JAV dolerių. Ir štai Kraken analitikų komanda Kraken Intelligence išleido didelį tyrimą tai vertei nustatyti. Pasižiūrime, kas jiems gavosi…

Krakeniečiai pradeda tyrimą griebdami jautį už ragų. Jie iš karto kelia klausimą “What is bitcoin’s intrinsic value?” Ir tikrai, kokia? Ir jie daro pirmą labai teisingą žingsnį – reikia išsiaiškinti, kas ta vidinė vertė, kad visi analizės skaitytojai ją suvoktų vienodai. Jie pateikia net kelių šaltinių vidinės vertės apibrėžimus.

Tie apibrėžimai visi yra apie turtą, jo požymius, savininko ar investuotojo vertės suvokimą ir apie tai, kad vertė skiriasi nuo kainos rinkoje. Kol kas nieko naujo. Juk mes ne kartą rašėme, kad kaina yra tai ką sumoki, o vertė, tai ką gauni; ir kad rinkoje dalyviai sutaria dėl kainos, bet nesutaria dėl vertės. Bet čia ne atsakymas…

Toliau Kraken analizuoja įvairias turto klases: akcijas ir obligacijas; nekilnojamąjį turtą, žaliavas, kolekcionavimo objektus, valiutas. Ir taip ieško paralelių su bitcoin. Maloniai nustebino tai, kad analitikai prisiminė George Soros Refleksyvumo teoriją (The Theory of Reflexivity). Taip pat analitikai labai brandžiai analizuoja fiat valiutas!

Tikroji Bitcoin vertė

Ir štai pagaliau ilgai lauktos išvados. Ir čia, pyst, tau pasako, kad vidinė vertė, kaip ir mene, yra tik stebėtojo akyse (Much like beauty, intrinsic value is in the eyes of the beholder). Tačiau labai teisingai pastebima, kad turi įvykti tam tikri pokyčiai ekonomikos moksle, filosofijoje ir kitur, kad galėtume apskaičiuoti tokio turto, kaip bitcoin vertę. Todėl mūsų laukia labai įdomus kelias.

Na ir žinoma, pabaigoje teigiama, kad bitcoin tikrai turi vertę, tik reikia j surasti. Žodžiu, rekomenduoju paskaityti šią nesudėtingą analizę-referatą apie turto klases ir jų paralelias su bitcoin. Tikrai galite rasti sau naudingos informacijos.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje formuojasi dar vienas pasipriešinimo lygis žemiau. Pirkimo ir pardavimo signalai galioja.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-30. Tikroji Bitcoin vertė

BTCUSD

ETHUSD pozicijoje vis dar nieko įdomaus.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-30. Tikroji Bitcoin vertė

ETHUSD

LTCUSD pozicijoje laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-30. Tikroji Bitcoin vertė

LTCUSD

EOSUSD pozicijoje lokalus palaikymas surastas. Laukiam signalų.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-30.

EOSUSD

NEOUSD pozicijoje laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-30.

NEOUSD

IOTUSD pozicijoje laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-30.

IOTUSD

XRPUSD pozicijoje laukiam.

Kriptorinkų apžvalga 2020-09-30.

XRPUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga

Seeking Alpha's Disclosure: Past performance is no guarantee of future results. No recommendation or advice is being given as to whether any investment is suitable for a particular investor. Any views or opinions expressed above may not reflect those of Seeking Alpha as a whole. Seeking Alpha is not a licensed securities dealer, broker or US investment adviser or investment bank. Our analysts are third party authors that include both professional investors and individual investors who may not be licensed or certified by any institute or regulatory body.

Recommended For You

To ensure this doesn’t happen in the future, please enable Javascript and cookies in your browser.
Is this happening to you frequently? Please report it on our feedback forum.
If you have an ad-blocker enabled you may be blocked from proceeding. Please disable your ad-blocker and refresh.