Entering text into the input field will update the search result below

Kriptorinkų ApžValga 2020-12-11. Didysis Bitcoin Ir Aukso Paradoksas

Dec. 11, 2020 5:49 AM ETBitcoin USD (BTC-USD)
Nojus profile picture
Nojus's Blog
101 Followers
Please Note: Blog posts are not selected, edited or screened by Seeking Alpha editors.

Seeking Alpha Analyst Since 2008

Trader, investor, Blogger

Summary

  • bitcoin.
  • crypto.
  • gold.
  • money.
  • Trading signals.

Ir šitą bitcoin ir aukso paradoksą sugalvojo Morgan Stanley strategas Ruchir Sharma, pareiškęs, kad bitcoin yra reali grėsmė finansinei sistemai. Jis mano, kad bitcoin pirmiausia sužlugdys JAV dolerį, kurio dominavimas pasaulyje jau eina į pabaigą. Ir jokia kita valiuta nesulaukė tokio pasitikėjimo, kaip bitcoin.

Viskas su šia nuomone būtų kaip ir gerai. Tačiau mes visi žinome, kaip bitcoin šalininkai šią kriptovaliutą laiko skaitmeniniu auksu. O broliai Winklevoss garsiausiai už visus šaukia, kad bitcoin greitai pakeis auksą. Tada, pagal Ruchir Sharma logiką, ir auksas yra grėsmė finansinei sistemai.

Bet aš manau, kad su tokia išvada nesutiks nė vienas mano skaitytojas. Vadinasi, kažkas mums meluoja. Ir tai mums reikės kažkada išsiaiškinti. Nes bitcoin grėsmę doleriui sukelia tik kaip mainų priemonė, o ne kai safe haven. Tai mes vėl grįžtame prie labai senos problemos: kas yra bitcoin – taupymo ar mainų instrumentas? Matome, kad nuomonių yra įvairių ir aukštose tribūnose. Tai visas įdomumas priešakyje.

Ir vėl kalti maineriai, o ne bitcoin ir aukso paradoksas

Ach tie maineriai, maineriai… CryptoQuant suskaičiavo, kad mainerių aktyvumas antrinėje rinkoje yra tokio pat lygio, kaip 2017 m. pabaigoje ir 2018 m. pradžioje. Ir ką mes matome? Nei tada, nei dabar maineriai neleidžia bitcoin kaina pakilti aukščiau 20 000 USD ir ten išsilaikyti.

Todėl išlieka didelė riziką, kad korekcija rinkoje išliks ilgai. Tik mes tikime, kad jos gilumas bus mažesnis, nes situaciją keičia institucinių investuotojų atėjimas į rinką. Bet čia yra kita problema. Instituciniai nenoriai pirks bitcoin už 20 000 USD, bet labai pirks už 3 000 USD. Pelningumas ir kaštai – štai kas jiems svarbiausia.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje kol kas stopas nesuveikė ir laukiam. Korekcija pagilėjo ir jau ateina mintys apie shortus…

Kriptorinkų apžvalga 2020-12-11. Didysis Bitcoin ir Aukso paradoksas

BTCUSD

Kitose porose atvirų pozicijų neturime. Todėl palaukime savaitgalio, kai pamatysime, kokia aiškesnė kryptis kriptorinkose pradės dominuoti. Šiandien akivaizdu viena – krentam. O paskui žiūrėsime, ką rinksimės. Kol kas buy long orderius galime nuimti.


Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga

https://www.aipt.lt/

Analyst's Disclosure: I am/we are long BTC-USD.

Seeking Alpha's Disclosure: Past performance is no guarantee of future results. No recommendation or advice is being given as to whether any investment is suitable for a particular investor. Any views or opinions expressed above may not reflect those of Seeking Alpha as a whole. Seeking Alpha is not a licensed securities dealer, broker or US investment adviser or investment bank. Our analysts are third party authors that include both professional investors and individual investors who may not be licensed or certified by any institute or regulatory body.

Recommended For You

To ensure this doesn’t happen in the future, please enable Javascript and cookies in your browser.
Is this happening to you frequently? Please report it on our feedback forum.
If you have an ad-blocker enabled you may be blocked from proceeding. Please disable your ad-blocker and refresh.