Entering text into the input field will update the search result below

Kriptorinkų ApžValga 2021-01-18. Kraken Peilis Ripple’ui

Nojus profile picture
Nojus's Blog
101 Followers
Please Note: Blog posts are not selected, edited or screened by Seeking Alpha editors.

Summary

  • bitcoin.
  • crypto.
  • ethereum.
  • ripple.
  • money.

Ne tik SEC pjauna Ripple, bet ir kriptobiržos. Jau kelios atsisakė prekiauti XRP, užsidarė fondai; tai dar ir Kraken peilis prie riplo gerklės atsirado. Kompanija nusprendė amerikiečiams neleisti prekiauti XRP nuo sausio 29 d. Likvidumas pozicijoje dar labiau sumažės. Jis ir taip mažas. O dar Krakene pozicijos bus uždarinėjamos. Prie dingusio likvidumo. Perspektyvoje dar didesnis kainos kritimas.

Pagal Nomics, Ripple kapitalizacija vėl nukrito į 5-tą poziciją. Ir kas netikėta, į ketvirtą vietą pagal kapitalizaciją pateko ne Litecoin kaip anksčiau, o Polkadot. Litecoin nusirito iki 7-tos vietos. O 6-toje vietoje atsidūrė Cardano. Ada žetonas šiandien vienas tarp labiausiai kilusių:

Kriptorinkų apžvalga 2021-01-18. Kraken peilis Ripple'ui

ADAUSD

***

NYDIG CEO Robert Gutmann apklausinėjo visą eilę finansistų, pasiruošusių investuoti į kriptovaliutas. Išaiškėjo, kad visus juos domina tik bitcoin ir jokia kita kriptovaliuta. Tai prieštarauja kitai analitikų versijai, kad instituciniai investuotojai nelabai nori pirkti bitcoin ir dairosi alternatyvų, pavyzdžiui ether.

Glassnode padarė rinkos analizę ir priėjo išvados, kad bitcoin maineriai nėra kalti dėl dabartinės BTC kainos kritimo. Jų pardavimai nebuvo dabar didesni nei lapkritį ir gruodį, kai bitcoin kaina kilo. Vadinasi, rinkoje stebime rimtesnę korekciją, kurioje dalyvauja instituciniai investuotojai drauge su smulkiais spekuliantais. Tiesa, žiūrint į apyvartas, neatrodo, kad pardavėjai būtų labai aktyvūs.

Buvęs Kanados premjeras Stephen Harper iškėlė versiją, kad bitcoin drauge su CBDC galėtų sudaryti pasaulinių rezervinių valiutų krepšelį, kaip atsvarą JAV doleriui. Tokių kalbų neskubėkime pripažinti fantazijomis. Kanadiečiai turi įdomų ir modernų mąstymo būdą. Juk Kanada viena pirmųjų valstybių, atsisakiusių aukso atsargų, kaip nereikalingo balasto.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje palaikymas vis dar egzistuoja prie Fibonacci 0.236 lygio. Bet mes prisimename, kaip prieš tris metus skaičiavome šiuos lygius ir vis su didėjančiais skaičiais. O kol kas… pirkimo signalas nusileidžia iki @40002.

Kriptorinkų apžvalga 2021-01-18. Kraken peilis Ripple'ui

BTCUSD

ETHUSD pozicijoje pirkimo signalas @1295.1.

Kriptorinkų apžvalga 2021-01-18. Kraken peilis Ripple'ui

ETHUSD

LTCUSD pozicijoje palaikymas susiformavo, tačiau kilimo impulso vis dar nesimato.

Kriptorinkų apžvalga 2021-01-18. Kraken peilis Ripple'ui

LTCUSD

EOSUSD pozicijoje kaina labiau flatinasi, t.y. svyruoja kainų kanale. Niekas čia nesikeičia.

Kriptorinkų apžvalga 2021-01-18. Kraken peilis Ripple'ui

EOSUSD

NEOUSD pozicijoje stopą keliam iki @20.55. Pildymosi signalas @25.51.

Kriptorinkų apžvalga 2021-01-18.

NEOUSD

IOTUSD pozicijoje pirkimo signalas @0.4525.

Kriptorinkų apžvalga 2021-01-18.

IOTUSD

TRXUSD pozicijoje laukiam signalų.

Kriptorinkų apžvalga 2021-01-18.

TRXUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose ir gal net geriau?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga

Seeking Alpha's Disclosure: Past performance is no guarantee of future results. No recommendation or advice is being given as to whether any investment is suitable for a particular investor. Any views or opinions expressed above may not reflect those of Seeking Alpha as a whole. Seeking Alpha is not a licensed securities dealer, broker or US investment adviser or investment bank. Our analysts are third party authors that include both professional investors and individual investors who may not be licensed or certified by any institute or regulatory body.

Recommended For You

To ensure this doesn’t happen in the future, please enable Javascript and cookies in your browser.
Is this happening to you frequently? Please report it on our feedback forum.
If you have an ad-blocker enabled you may be blocked from proceeding. Please disable your ad-blocker and refresh.