Entering text into the input field will update the search result below

Kriptorinkų ApžValga 2021-02-15. Rinkoje Stiprios Korekcijos Nuotaikos

Nojus profile picture
Nojus's Blog
101 Followers
Please Note: Blog posts are not selected, edited or screened by Seeking Alpha editors.

Summary

  • bitcoin.
  • ethereum.
  • crypto.
  • polkadot.
  • trading.

Savaitgalį jau galėjai apie tai įtarti, kad savaitė prasidės rinkoje kainų kritimu. Korekcijos nuotaikos pasijuto jau sekmadienį, o šiandien Azijos gyventojai pradėjo pardavinėti labai rimtai. Ypač altcoinus. Bitcoin kaina dar turi palaikymą ir koreguojasi bene mažiausiu tempu. Žodžiu, prekybinė savaitė prasideda labai įdomiai. Taip pat tikimės, kad ji visa bus labai įdomi. Tai ar sulauksime nuolaidų rinkoje? Ar čia tik stambesni spekuliantai surinko stopus, kad skristi dar aukščiau?

Neseniai vienam kolegai rašiau, kad gerai uždirbs ir grietinėlę graibys tas komercinis bankas, kuris pirmas pradės teikti paslaugas, susijusias su kriptovaliutomis. Ne savo kokį blockchain projektą, o būtent su jau egzistuojančiomis kriptovaliutomis ir žetonais. Ir štai naujienų nereikėjo ilgai laukti. The Bank of New York Mellon paskebė apie kriptovaliutų saugojimo paslaugas.

Šitas bankas jau pasiruošęs akcijų ir kitų vertybinių popierių tokenizavimui. O jie dar paleis kriptovaliutų fovardų ir kitų išvestinių instrumentų paslaugas, tai gamins gerą pinigą grynai iš oro. Tai kad ir kaip tie bankai keiktų bitcoin, jiems teks jį įsileisti ir per savo slenkstį. Ir kaip matosi, tai įvyks jau labai greitai. Bet tai nebūtinai kels kriptovaliutų kainas…

Ir dar truputis žinių iš Niujorko:

Uber – stabdžiai. Tikrai?

Kažkada labai įnovatyvi kompanija, įnešusi naujų vėjų pavėžėjų rinkoje visame pasaulyje, parodžiusi gerą pavyzdį visiems startuoliams, staiga ėmė ir nuspaudė stabdžius, užtraukė rankinį ir dar kaladėles po ratais padėjo. Kaip, šita kompanija dar nepriima bitcoin?! Ji turėjo būti pirmoji tokia kompanija!..

Bet ne, pasirodo, jis dar tik svarsto tokią galimybę, „jei tik bus būtinybė“… Panašu, kad uberyje atsiskaityti bitcoin mes galėsime ne greitai. Bet štai iškilo kitas klausimas, kiek ne į temą: bitcoin sukurtas atsiskaitymas internete. Ten su juo patogu atsiskaityti. Tačiau parduotuvėje, o tuo pačiu ir taxi atsiskaitymai kelia komplikacijų. Ir labai tikėtina, kad tiesioginiuose atsiskaitymuose bus patogiau naudoti kitas valiutas, pavyzdžiui, stablecoinus.

Bitcoin Gold Ratio

Kad ir kiek Peter Schiff mums aiškintų, kad auksas vis dar geriau nei bitcoin, faktai yra prieš jį. Sentimentai tauriems metalams jam neleidžia matyti, kad investavimas į bitcoin duoda daug didesnę grąžą. Aš suprantu, kad čia ir rizikos daug didesnės. Tačiau, žiūrint į faktus, retorika turėtų būti kitokia. Bet kas į tuos faktus žiūri?…

Grafikuose – korekcinės nuotaikos

BTCUSD pozicijoje kainai leidžiam pasvyruoti ir nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-15. Rinkoje stiprios korekcijos nuotaikos

BTCUSD

ETHUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-15. Rinkoje stiprios korekcijos nuotaikos

ETHUSD

LTCUSD pozicijoje stopą keliam iki @169.999.

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-15. Rinkoje stiprios korekcijos nuotaikos

LTCUSD

EOSUSD pozicijoje stopą dedam @3.6576.

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-15. Rinkoje stiprios korekcijos nuotaikos

LTCUSD

NEOUSD pozicijoje stopą keliam iki @32.75.

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-15.

NEOUSD

IOTUSD pozicijoje stopą keliam iki @0.8699.

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-15.

IOTUSD

TRXUSD pozicijoje stopą keliam iki @0.041566.

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-15.

TRXUSD

DOTUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-02-15.

DOTUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose ir gal net geriau?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga

Seeking Alpha's Disclosure: Past performance is no guarantee of future results. No recommendation or advice is being given as to whether any investment is suitable for a particular investor. Any views or opinions expressed above may not reflect those of Seeking Alpha as a whole. Seeking Alpha is not a licensed securities dealer, broker or US investment adviser or investment bank. Our analysts are third party authors that include both professional investors and individual investors who may not be licensed or certified by any institute or regulatory body.

Recommended For You

To ensure this doesn’t happen in the future, please enable Javascript and cookies in your browser.
Is this happening to you frequently? Please report it on our feedback forum.
If you have an ad-blocker enabled you may be blocked from proceeding. Please disable your ad-blocker and refresh.