Entering text into the input field will update the search result below

Kriptorinkų ApžValga 2021-05-18. PamiršKite E.Musk

Nojus profile picture
Nojus's Blog
100 Followers
Please Note: Blog posts are not selected, edited or screened by Seeking Alpha editors.

Summary

  • bitcoin.
  • crypto.
  • Musk.
  • ethereum.
  • trading signals.

Elon Musk yra tik eilinis žmogelis kriptorinkoje, nors ir skelbiasi dalyvaujantis Dogecoin projekto vystyme. Tiesa, negalime ignoruoti jo charizmos, kuri priverčia bandas judėti viena ar kita kryptimi po kiekvieno twito. Taip, jis gali paįtakoti kainų dinamiką, bet jo charizma yra niekas prieš Kinijos valdžią ar Kinijos mainerius…

Ir prieš Kinijos veiksmus, išjungiant elektrą maineriams, nieko prieš padaryti negali. Šauk, nešaukęs… Ir nereikia čia rašinėti žiniasklaidoje niekinius straipsnius apie tai, kaip E.Musk nuvertė viską rinką. Sakyčiau, laimingi žmonės nesupratime…

O čia ir Kinijos maineriai pastebėjo, kad periodiškas hashrate’o sumažinimas yra labai pelningas reikalas. Todėl periodiškai išjunginėti rigus tapo mainerių verslo planu. Ir Kinijos maineriai sudaro didžiąją nodų dalį, tol rinkoje matysime visko.

Pasirink, į ką investuoji.

Jei Musk twitai būtų vertybinis popierius, tai būtų galima kalbėti apie investavimą į juos. Bet, deja, taip nėra. Tai tik žmogaus, nežinančio kas bus ateityje, pasisakymai. Jis nežino geriau už mus. Niekas nežino geriau už mus. Todėl neverta į tai investuoti nei savo laiko, nei savo pinigų.

Geriau pasirinkite investuoti į Tesla kompanijos verslą, perkant kompanijos akcijas; į bitcoin ar kitą kriptovaliutą, jei suprantate, kaip tai veikia, o ne todėl, kad kiti tą daro. Jūs parduotuvėje neperkate to, ką perka kiti pirkėjai. Jūs perkate tik tai, ko reikia jums ir tai, kas jums turi vertę.

Investavime lygiai tas pats. Jūs patys atsirenkate vertingus instrumentus ir į juos investuojate. Elon Musk? Jis tik vaikinas prie tos pačios kasos eilės gale. Na ir kas kad jis garsiausiai šaukia?..

Disclaimer: Straipsnis parašytas su visa pagarba Elon Musk!

Grafikai

BTCUSD pozicijoje atėjo metas išbandyti Fibonacci 0.382 lygio stiprumą. Ankstesnis neatsilaikė, o čia rinkoje šiandien pradėjo formuotis palaikymas. Stebim.

Kriptorinkų apžvalga 2021-05-18. Pamirškite E.Musk

BTCUSD

ETHUSD pozicija sėkmingai užsidarė. Dabar stebim.

Kriptorinkų apžvalga 2021-05-18. Pamirškite E.Musk

ETHUSD

LTCUSD pozicijoje stebim ar versis čia trendas

LTCUSD

EOSUSD pozicija sėkmingai užsidarė ir dabar stebim.

Kriptorinkų apžvalga 2021-05-18. Pamirškite E.Musk

EOSUSD

NEOUSD pozicijoje stebim…

Kriptorinkų apžvalga 2021-05-18.

NEOUSD

IOTUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-05-18.

IOTUSD

TRXUSD pozicijoje nieko nekeičiam.

Kriptorinkų apžvalga 2021-05-18.

TRXUSD

DOTUSD pozicijoje stebim.

Kriptorinkų apžvalga 2021-05-18.

DOTUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose ir gal net geriau?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Nedelsk ir įsigyk šiuos nuotolinius mokymus.

20% nuolaida apmokant kriptovaliutomis Bankera, Bitcoin, Ethereum.

Kriptorinkų apvalga

https://www.aipt.lt/

Seeking Alpha's Disclosure: Past performance is no guarantee of future results. No recommendation or advice is being given as to whether any investment is suitable for a particular investor. Any views or opinions expressed above may not reflect those of Seeking Alpha as a whole. Seeking Alpha is not a licensed securities dealer, broker or US investment adviser or investment bank. Our analysts are third party authors that include both professional investors and individual investors who may not be licensed or certified by any institute or regulatory body.

Recommended For You

To ensure this doesn’t happen in the future, please enable Javascript and cookies in your browser.
Is this happening to you frequently? Please report it on our feedback forum.
If you have an ad-blocker enabled you may be blocked from proceeding. Please disable your ad-blocker and refresh.