Entering text into the input field will update the search result below

Kriptorinkų ApžValga 2021-12-01. Gaudyk Eterį Laukuose

Nojus profile picture
Nojus's Blog
101 Followers
Please Note: Blog posts are not selected, edited or screened by Seeking Alpha editors.

Summary

  • bitcoin.
  • ether.
  • crypto.
  • Matic.
  • trading signals.

Rinkose prasidėjus kriptožiemai, atidžiai stebime eterį. Šitos kriptovaliutos kaina nesiruošia kristi. Priešingai, ji bando šturmuoti naujas istorines aukštumas. Tik gal kiek apyvartų trūksta pasipriešinimui pramušti. Bet juk dar ne vakaras.

O tuo tarpu JAV daugėja gerų žinių kriptorinkai. JAV SEC pradeda diskusijas su ekspertais dėl kriptorinkos reguliavimo. Diskusijos prasidės gruodžio 2 d. reguliuotojo tinklapyje. Tai konkretus SEC žingsnis reguliavimo link, be kurio, kaip mes sakėme, nebus jokių bitcoin spot ETF’ų.

O JAV Iždo sekretorė Janet Yellen reguliavimą nori pradėti nuo stablecoinų. Ir visai nenuostabu. Į finansų rinkas sparčiais žingsniais ateina CBDC. Jiems reikalingas atitinkamas įstatymų paketas. Tokiai iniciatyvai pritaria ir FED prezidentas Jerome Powell. Juk, žinoma, jam ir reikės prižiūrėti tų įstatymų laikymąsi. O ten, žiū, ne už kalnų ir visos kriptorinkos reguliavimas…

Tačiau tai gali būti ir blogos naujienos. Indonezijos centrinio banko vadovas Juda Agung teigia, kad CBDC yra ir bus priemonė kovai prieš kriptovaliutas, ypač prieš bitcoin. Prisiminkime, kad ši šalis taip pat įsivedinėja nacionalinę kriptovaliutą – skaitmeninę rupiją. Bet tai gali būti viso labo tik politinis pareiškimas be valios. Juk kitos šalys renkasi ne CBDC, o tiesiog bitcoin. Kam išradinėti dviratį?

Prognozės

PlanB teko pripažinti, kad jo S2F modelis nėra pats tiksliausias prognozavimo instrumentas, rinka daro taip, kaip reikia jai, o ne PlanB. Bet kokiu atveju, jam už tai respektas:

Taip pat prisiminkime, kad jis kažkada prognozavo 100 000 USD bitcoin kainą šių metų gale. kažkada dar prognozę pakėlė iki 135 000 USD. Galaxy Digital prognozavo 70 000 USD, o TradingAnalysis analitikas Todd Gordon – 74 000 USD kainą. 100 000 USD kainą per šiuos metus mums prognozavo Mike Novogratz, Peter Brandt, Anthony “Pomp” Pompliano, Binance US CEO Catherine Coley, Bloomberg strategai, David Gokhshtein, Gokhshtein Medi, Morgan Creek’s CEO Mark Yusko. O Peter Schiff sako, kad tokios kainos bitcoin niekada nepasieks.

JPMorgan analitikai santūresni. Jie prognozavo 25 000 USD kainą šiais metais. O visą milijoną dolerių už bituką mums prognozavo Luka Magnotta Time Traveller bei Macro guru Raoul Pal.

Štai tokie įdomūs skaičiai, o mes pasižiūrime, kas realiai vyksta rinkose dabar.

Grafikai

BTCUSD pozicija užsidarė su nedideliu pelnu. Dabar kainos pasipriešinimo ir palaikymo lygiai aiškiai matomi fibonačiuose. Laukiam aiškesnės krypties.

Kriptorinkų apžvalga 2021-12-01. Gaudyk eterį laukuose

BTCUSD

ETHUSD pozicijoje stopą keliam iki @3916.2. Pildymosi signalas @4865.

Kriptorinkų apžvalga 2021-12-01. Gaudyk eterį laukuose

ETHUSD

LTCUSD pozicija užsidarė. Pirkimo signalas @229.83.

Kriptorinkų apžvalga 2021-12-01. Gaudyk eterį laukuose

LTCUSD

EOSUSD pozicija nuostolingai užsidarė.

Kriptorinkų apžvalga 2021-12-01. Gaudyk eterį laukuose

EOSUSD

NEOUSD pozicija nuostolingai užsidarė.

Kriptorinkų apžvalga 2021-12-01. Gaudyk eterį laukuose

NEOUSD

IOTUSD pozicijoje stopą keliam iki @1.1236.

Kriptorinkų apžvalga 2021-12-01.

IOTUSD

TRXUSD pozicija nuostolingai užsidarė.

Kriptorinkų apžvalga 2021-12-01.

TRXUSD

XRPUSD pozicija nuostolingai užsidarė.

Kriptorinkų apžvalga 2021-12-01.

XRPUSD

MATICUSD pozicijoje pirkimo signalas @1.9665.

Kriptorinkų apžvalga 2021-12-01.

MATICUSD

Bitfinex suteikia geras longinimo ir shortinimo sąlygas. Prisijunkite su kodu HE1nob0M. Taip pat galite šioje biržoje skolinti savo kriptovaliutas spekuliantams ir uždirbti be jokios rizikos. Prisijunkite su kodu LEZXeL-d.

https://www.aipt.lt/

Seeking Alpha's Disclosure: Past performance is no guarantee of future results. No recommendation or advice is being given as to whether any investment is suitable for a particular investor. Any views or opinions expressed above may not reflect those of Seeking Alpha as a whole. Seeking Alpha is not a licensed securities dealer, broker or US investment adviser or investment bank. Our analysts are third party authors that include both professional investors and individual investors who may not be licensed or certified by any institute or regulatory body.

Recommended For You

To ensure this doesn’t happen in the future, please enable Javascript and cookies in your browser.
Is this happening to you frequently? Please report it on our feedback forum.
If you have an ad-blocker enabled you may be blocked from proceeding. Please disable your ad-blocker and refresh.