Gizmo Koltuk Takımı, Berke Mobilya Koltuk Takımları

Mar. 16, 2011 7:22 AM ET
Please Note: Blog posts are not selected, edited or screened by Seeking Alpha editors.

Contributor Since 2011

Berke Mobilya Koltuk Takımları, Yatak Odası Takımları, Duvar Üniteleri, Oturma Grubu Modelleri, gibi birçok mobilya modellerinde modayı anlık takip eden, modern tasarımlara sahip ve kaliteden ödün vermeyen çizgisiyle tercih edilen mobilya öncülerinden... "Memnuniyetiniz memnuniyetimizdir." sözünü kendisine ilke edinmiş olan Berke Mobilya, 22 Yıllık Mobilya Tecrübesi, Güleryüzlü hizmetiyle sizleri memnun etmek için vardır. Mobilya arıyorsanız, mobilyalarınız değiştiriyorsanız, yeni evleniyorsanız, Berke Mobilya'yı ziyaret etmeden karar vermeyin.
Gizmo Koltuk Takımı, Berke Mobilya Koltuk Takımları

Gizmo Koltuk Takımı, İki Adet Üçlü 2 Adet Berjer den Oluşmaktadır. Takım Olarak Alabildiğiniz Gibi Tekil Olarak ta Alabilirsiniz. Gizmo Koltuk Takımı Kaliteli Soft Sünger den İmal Edilmiştir,Modern Çizgi Yere Yakın Oturum Rahatlığı Ve Gerektiğinde Kolay Bir Şekilde Yatak Pozisyonu Alabilen Şık Oturma Grubudur, Farklı Kumaş Seçenekleri ve Renk Uygulaması Yapılır.
Garanti Süresi2 Yıl
Teslimat15 Gün Türkiye'nin Heryerine Teslim Edilir
EtiketlerGizmo Koltuk Takımı, Koltuk Takımları, Koltuk Takımı Modelleri, Koltuk Mobilyalar, 2011 Modern Koltuk Takımları
Gizmo Koltuk Takımı

Recommended For You

Comments

To ensure this doesn’t happen in the future, please enable Javascript and cookies in your browser.
Is this happening to you frequently? Please report it on our feedback forum.
If you have an ad-blocker enabled you may be blocked from proceeding. Please disable your ad-blocker and refresh.